Zprávy

Hana Kloučková se stala členkou představenstva MindBridge Consulting

19/10/2010

Valná hromada na své červencovém jednání jednomyslně zvolila Hanu Kloučkovou za členku představenstva společnosti.

Hana Kloučková zahájila svou kariéru v roce 1995 v marketingu Procter & Gamble, kde nejprve prošla kategorií papírových výrobků (Always, Pampers) a poté samostatně vedla značky Azurit a Jar. Po čtyřech letech působení v České republice se stala regionálním Brand Managerem P&G pro oblast jihovýchodní Asie, Austrálie a Indie. V současnosti je spolumajitelkou výzkumné agentury CONFESS Research, která se na českém marketingovém trhu specializuje na kvalitativní výzkum a zavádění nových technologií do oboru.

„S MindBridge jsme partneři déle než jeden rok, naše nabídka se totiž vzácně doplňuje a klienti oceňují, že jsme společně připraveni zajišťovat jak kvalitativní, tak i kvantitativní výzkumné projekty, a to v úzké informační provázanosti. Jsem ráda, že přichází další logický krok prohloubení vzájemné spolupráce,“ komentuje Hana Kloučková.

„Na Hanku jsme se těšili, náš tým doplní o názory člověka, který zná marketing i ze strany klienta, má za sebou kus viditelné práce, spokojené klienty a je to podobně hodnotově smýšlející člověk. Klienti MindBridge i CONFESSu to posílení vazeb poznají,“ říká předseda představenstva MindBridge Consulting, Ladislav Klika.

V představenstvu MindBridge Consulting tak jsou nyní Ladislav Klika, Tomáš Kravka a Hana Kloučková.

Společnost MindBridge Consulting poskytuje služby v marketingovém výzkumu a poradenství v České republice i v zahraničí a specializuje se zejména na:

  • Customer Satisfaction
  • Service Quality
  • Communication
  • DataMining
  • Product optimization

Společnost CONFESS Research se specializuje na standardní i inovativní metody kvalitativního výzkumu. To, co odlišuje CONFESS Research od ostatních výzkumných agentur, jsou především praktické marketingové zkušenosti celého account manažerského týmu z marketingu velkých mezinárodních společností.

MindBridge Consulting a.s.
Geologická 2
152 00 Praha 5
W: www.mindbridge.cz
E: info@mindbridge.cz
T: +420 604 840 604

CONFESS Research, s.r.o.
Vítkova 32
180 00 Praha 8
W: www.confess.cz
E: confess@confess.cz
T: +420 222 734 492