bd.jpg monitoring-nakupniho-chovani.jpg customer-loyalty.jpg cati-bw-2014.jpg
barrandov.jpg
29 bře 2018

Tři čtvrtiny dotázaných by byly rozhodně nebo spíše pro to, aby veřejná doprava pro seniory byla zdarma, vyplývá to z reprezentativního výzkumu MindBridge Consulting, který mapoval postoje veřejnosti k jednotlivým oblastem veřejného života.

Solidarita se seniory je vyšší u lidí…

12 bře 2018

Jen 15 % lidí by chtělo vrátit volbu prezidenta ČR do rukou zákonodárců, 85 % pak dává přednost přímé volbě, vyplývá to z reprezentativního výzkumu MindBridge Consulting, který mapoval vliv výsledků lednové volby prezidenta ČR na preferovaný způsob volby.

“Dál od Prahy – více přímé volby“
Přímou…

02 led 2018

Předvolební komunikaci v rámci prezidentských voleb se nelze vyhnout, aktivně však vyhledává klání kandidátů jen menší část populace, která má o svém kandidátovi navíc většinou jasno. Necelá šestina voličů sledovala klání více kandidátů, nebo alespoň jeho větší část, ať již v TV nebo na internetu,…

MindBridge Consulting a.s.

Informace zvolna a bez zjevných mezer zaplavily náš každodenní život. Jsou historicky nejsnáze dostupné a jejich využití je otázkou jen několika okamžiků. V prostoru, který nás obklopuje, se hromadí informace o vývoji trhu, spotřebitelské poptávky nebo měnících se spotřebitelských zvyklostech.

Naše služby

Působíme na trhu více než 20 let a za tu dobu jsme načerpali spoustu zkušeností.

Máme zkušenosti s analýzami v různých oborech, funkční marketingové modely tak umíme uplatnit v dalších odvětvích.

+čti více